Skip to content
 

Утеплення та гідроізоляція підлог пінополіуретаном (ппу).

Підлога- це основа будь-якого приміщення, саме з підлогами людина має найчастіший тілесний контакт, і якщо підлога холодний, то такий контакт не може бути приємний. Кожен знає приказку: «тримай ноги в теплі, а голову в холоді», і дійсно, якщо в будинку холодні підлоги, то комфортно себе в такому будинку відчувати не будеш. Крім дискомфорту неутеплені підлоги – це як мінімум 20% від загальних тепловтрат будівлі, а отже і збільшення витрат на опалення.
Фото бетонного подпола взимку при температурі -6 ° С. Утеплення підлоги першого поверху пенополіурітаном вирішило б цю проблему обмерзання.


На сьогоднішній день найпоширеніші методи утеплення підлог – це утеплення мінеральними Ватою і пінопластом. Дані методи, навіть якщо роботи виконувалися фахівцями за всіма правилами, мають ряд загальних недоліків:

 • значні витрати на доставку великої кількості кубометрів теплоізоляційних матеріалів;
 • тривалий час монтажу, на час якого утеплювач потрібно десь зберігати і захищати від дощу;
 • утворення щілин при монтажі утеплювача;
 • виникнення містків холоду в місцях кріплення теплоізоляції;
 • додатковий пристрій пароізоляції через здатність деяких утеплювачів вбирати вологу, що значно зменшує термін їх служби.

Усіх цих недоліків позбавлений новий метод утеплення – напилювання пінополіуретану (ППУ).

Пінополіуретан – це утеплювач нового покоління. Він наноситься методом розпилення, що забезпечує безшовне, монолітне теплоізоляційне покриття, а це незаперечна перевага перед усіма збірними утеплювачами.

Крім безшовності, метод утеплення підлог напиленням пнеополіуретаном має безліч переваг:

 • велика швидкість виконання робіт (бригада з 2-х чоловік за 8-ми годинну зміну напилюваного до 300 м2);
 • компоненти для напилення пнополіуретана привозяться на об’єкт в залізних бочках, в рідкому вигляді. З двох 200 л бочок виходить до 10м3 готового утеплювача, це зменшує витрати на доставку;
 • через дуже низького коефіцієнта теплопровідності пінополіуретану (λппу = 0,022), товщина стоячи утеплювача варіюється від 50 до 100 мм, що дозволяє економити корисну площу;
 • пінополіуретан волого-і паронепроникний, тому не потрібна додаткова пароізоляція;
 • пінополіуретан перешкоджає утворенню конденсату;
 • утеплення підлоги в будинку або на дачі як всередині, так і зовні (з підпілля), але при висоті підпільного приміщення не нижче 80см;
 • термін служби пінополіуретану досягає 50 років.

Теплоізоляція підлог методом напилення пінополіуретану – це швидко, екологічно і довговічне. Пінополіуретан не схильний до гниття, в ньому не поширюються мікроорганізми (цвіль і грибок), ППУ не їдять гризуни через його міцності і структури, яка не розпадається на гранули і волокна.

Теплоізоляція бетонних підлог напиленням ППУ дозволяє виключити витрати на гідроізоляцію, тому що пінополіуретан не пропускає воду. ППУ має високу щільність (від 30-70 кг/м3), це дозволяє робити кінцеву стяжку прямо на нього, а шорстка поверхня ППУ покращує адгезію.

Не можна залишити без уваги і фактор шуму, який переслідує нас як в квартирах, так і в приватних будинках. Але і цю проблему вирішує напилення пінополіуретану, його структура дозволяє значно знизити шуму в оброблених приміщеннях.

Зателефонуйте нам, і наші технологи розкажуть про технології напилення ППУ і дадуть відповідь на будь-які питання.

Ми працюємо по всій території України!
Звертайтеся – ми завжди раді своїм клієнтам!

Тел. 099-260-1-22, 097-887-32-94
Пошта: tassv@mail.ru