Skip to content
 

Утеплення та гідроізоляція фундаменту і цоколя пінополіуретаном (ппу).

Комплекс робіт з теплоізоляції і гідроізоляції фундаментів і цоколів найефективнішими методами і матеріалами,

Фундамент - основа кожної будівлі та споруди, не виняток і одно-, двоповерхові приватні будинки і котеджі. Його експлуатація проходить під впливом навантажень не тільки від зовнішнього середовища, але і ваги самої будови. Саме тому до його зведення завжди ставляться з особливою ретельністю, не шкодуючи ні часу, ні коштів. Якщо вчасно не забезпечити належну гідроізоляцію та утеплення цоколя вдома, не захистити його від агресивної дії, навіть найміцніша конструкція досить швидко втратить свою міцність і надійність.

Навіщо потрібно утеплювати фундамент?

Що ж може зруйнувати, здавалося б, таке солідне і довговічне бетонну основу будинку? Головна загроза – це вода. Через перепади температур в міжсезоння і зимовий час грунтові води постійно то замерзають, то розтає, піддаючи основи будов сильним навантаженням. Якщо не виконати гідроізоляцію та утеплення фундаменту зовні, рано чи пізно під дією вологи почнуть утворюватися тріщини. Щоб уникнути такого розвитку подій, досить виконати ряд простих умов:

 • передбачити прокладку дренажних труб для відведення грунтових вод, якщо грунт на ділянці відрізняється великим вмістом вологи;
 • сформувати піщаний дренажний шар не менше 1 м на етапі будівництва фундаменту;
 • організувати вентиляцію підпільного простору за допомогою системи продухов;
 • нанести шар якісної гідроізоляції і виконати утеплення фундаменту будинку по всьому його периметру.


Не менш згубний вплив на фундамент надає і зимовий спучування завмерлого грунту, пов’язане з його перенасиченням вологою в літній та осінній період. Перетворюючись на лід, вона впливає на споруди з тиском до 10 000 кг на кв.м. Весняна відлига лише додає проблем, коли відтавання викликає просідання грунту. Позитивного ефекту не дає навіть досить товстий дренажний шар. Спучування грунту призводить до зміни геометрії будов, утворюються тріщини, перекошуються двері та віконні рами. Запобігти промерзання можна утепленням фундаменту, що збільшує термін експлуатації будинку.

Утеплення цоколя будинку – зниження тепловтрат і захист від руйнування!

Над утепленням цоколя зовні замислюються в першу чергу ті, хто прагне надійно ізолювати його від промерзає грунту. Однак не останню роль відіграє і скорочення втрат тепла – за статистичними даними саме через підставу малоповерхового будинку йде 10-15% його теплової енергії.

Піклуватися про утеплення будинку необхідно ще на етапі його будівництва, віддаючи перевагу матеріалу, не тільки має низький коефіцієнт теплопровідності, але і стійкого до вологи і впливу агресивних середовищ. Всіма цими якостями повною мірою володіє Жорсткий Пінополіуретан (ППУ), що дозволяє до того ж заощадити грошові кошти на кріпленні – він наноситься за допомогою безшовних напилення безпосередньо на основу фундаменту (Подивитися відео).

Утеплення фундаменту методом напилення пінополіуретану зовні має цілий ряд істотних переваг:

 • ППУ утворює суцільне монолітне покриття, без стиків і з’єднань по всій поверхні фундаменту;
 • Технічно можливе нанесення будь-якої товщини;
 • Роботи з теплоізоляції фундаментів виконуються швидко – за одну зміну покривається до 300 кв.м;
 • Пінополіуретан – екологічний чистий матеріал і не підтримує горіння;
 • При відсутності кріплення теплоізоляції немає можливості утворення містків холоду;
 • Можливо нанесення на фундаменти будь-якої форми з будь-яких матеріалів (відлиті в землю, блокові, цегляні і т.д.)
 • 100% герметизація швів і щілин;
 • Хороша адгезія до всіх будівельних матеріалів;

Зателефонуйте нам, і наші технологи розкажуть про технології напилення ППУ і дадуть відповідь на будь-які питання.

Ми працюємо по всій території України!
Звертайтеся – ми завжди раді своїм клієнтам!

Тел. 099-260-1-22, 097-887-32-94
Пошта: tassv@mail.ru